Kečupy a hořčice Stokes a Hunt´s

Kečupy 

Kečup Stokes Chipotle 

Z vyzrálých italských rajčat s jemným kouřově pikantním akcentem. Papričky Chipotle jsou Jalapeňos, které se nechávají na plantážích dozrát až do tmavě červené barvy. Nakonec se vyudí, což jim dodá nezaměnitelnou chuť. Perfektní pro večery s grilováním a skvělý doplněk k masům pro milovníky dobré kořenité chuti.

Kečup Stokes Chilli

Kečup, který skutečně chutná po čerstvých zralých rajčatech a je pikantní díky chilli. Na 100g kečupu připadne až 196g šťavnatých rajčat. To je opravdu neskutečné množství. V žádném jiném kečupu tento poměr nenajdete. Jeho bohatá chuť je zcela oslňující. Složení: Rajčata (196 g na 100 g kečupu), nerafinovaný surový třtinový cukr, chilli, ocet Spirit, kukuřičná mouka, mořská sůl, česnekový prášek, cibulový prášek, koření (sůl, extrakty z koření, výtažek z cibule).

 

Velký kečup Stokes 580g

Kečup, který skutečně chutná po čerstvých zralých rajčatech. Na 100g kečupu připadne až 196g šťavnatých rajčat. To je opravdu neskutečné množství. V žádném jiném kečupu tento poměr nenajdete. Jeho bohatá chuť je zcela oslňující. Složení: Rajčata (196 g na 100 g kečupu), nerafinovaný surový třtinový cukr, ocet Spirit, kukuřičná mouka, mořská sůl, česnekový prášek, cibulový prášek, koření (sůl, extrakty z koření, výtažek z cibule)