Omáčky Marie Sharp´s

Omáčka Marie Sharp's Grapefruit Pulp Habanero

Exotická, středně pálivá omáčka, jejímž základem je grapefruitová dřeň a žluté papričky Habanero, což se také odráží v její výrazné ovocné chuti i vůni. Tak jako všechny ostatní produkty od Marie Sharp, tak i tato omáčka je vyráběna pouze z čerstvých a nejkvalitnějších surovin a skýtá fantastický poměr mezi pálivostí a chutí. Tyto omáčky jsou vyráběny v továrně, která se nachází na úpatí Mayských hor v Belize. Vzhledem k její ovocné chuti je vhodná na kuřecí maso, nebo mořské plody. Složení: výběrové žluté papričky Habanero, grapefruitová dřeň, cibule, limetková šťáva, ocet, česnek a sůl. Vyrobeno v Belize.

 

Omáčka Marie Sharp's Fiery Hot Habanero

Tak jako všechny ostatní produkty od Marie Sharp, tak i tato omáčka je vyráběna pouze z čerstvých a nejkvalitnějších surovin a skýtá fantastický poměr mezi pálivostí a chutí. Tyto omáčky jsou vyráběny v továrně, která se nachází na úpatí Mayských hor v Belize. Pálivost je fantasticky vyvážená - ne příliš jemná, ale také ne extrémně pálivá, že by Vám způsobila pouze bolestnou vzpomínku. V chuti vyniká kombinace čerstvé mrkve s papričkami Habanero. Tuto pikantní omáčku najdete na každém stole v každé restauraci v Belize. Vyrobeno v Belize. Složení: výběrové červené papričky Habanero, čerstvá mrkev, cibule, čerstvá limetová šťáva, ocet, česnek, sůl.

 

Omáčka Marie Sharp's Fiery Belizean Heat

Jedna z nejchutnějších a také nejprodávanějších omáček z produkce Marie Sharp. Oceněná 1. místem na National Scovie Award 2001 v kategorii Authentic Caribbean. Tyto omáčky jsou vyráběny pouze  z čerstvých a nejkvalitnějších surovin, což se také odráží v jejich úžasné a komplexní chuti. U této omáčky je uváděno, že dosahuje pálivosti 350.000 SHU. Dle našeho subjektivního názoru takovéto extrémní pálivosti ovšem nedosahuje, ač pálivost lze považovat za velmi solidní.  Výborná na sendviče, těstoviny, grilovaná masa. Složení: drcené papričky Habanero, extrakt kapsicinu, čerstvá mrkev, ocet, limetková šťáva, rajčata, kreolské koření, cibule, česnek, sůl.