Omáčky Ungrier

Originální omáčky od českého výrobce

Omáčky se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a najdete v nich například třtinový cukr z Mauricia, sladový ocet z Anglie, papričky Jalapeňos z Mexika a samozřejmě Český med.

Jemná omáčka - Harmonicky namíchané jednotlivé ingredience vytvářejí celistvou jemnou chuť, kterou ocení ti, kteří nedávají přednost pouze určitému druhu chuti nebo koření.

Medová omáčka - Český med propůjčuje této omáčce příjemnou, pouze lehce nasládlou chuť. Vy, kteří preferujete takové druhy, budete mile překvapeni, co pravý med dokáže. 

Česneková omáčka - Přidáním plátků česneku jsme vytvořili omáčku, která potěší milovníky této pochutiny. Česnek, který je vlastně v omáčce marinován, ztratí svou původní ostrou chuť, a vy se můžete potěšit z příjemné „mandlové“ chuti jednotlivých plátků.

Jalapeňos omáčka - Už podle jména je milovníkům ostřejších jídel jasné, že nabízíme omáčku, které propadnou hlavně ti, kteří hledají něco „nabroušeného“. Při vývoji této omáčky jsme nešli až do extrému a naším cílem nebylo soutěžení v pálivosti. Jemně nasekané mexické papričky zaručují ostrost této omáčky, ale zároveň si ještě vychutnáte přítomnost dalších ingrediencí.

Brusinková omáčka - Rafinovaná chuť omáčky s brusinkami potěší milovníky sladších omáček.