Ostatní delikatesy

Lahůdky Via Delicia (ČR)

Vyrábí poctivé zavařeniny a masové delikatesy způsobem, jaký znali již naši předkové za první republiky. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Extra pálivé omáčky Marie Sharp´s (Belize)

Marie Sharp´s omáčky jsou vyráběny v podhůří hor mayského Belize pomocí prastarých receptur z nejčerstvějších místních zdrojů papriček. S ohledem na tuto skutečnost se tedy není co divit, že jejich omáčky chutnají tak fantasticky. Používejte střídmě jen jako doplněk stravy a není špatné mít i mléko po ruce. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Kečupy a hořčice Stokes (Anglie) a Hunt´s (USA)

Vychutnejte si letní grilování ještě víc! Skvělé grilovací omáčky od legendárních firem Stokes nebo Hunts jistě povznesou vaší grill party. Úžasné kombinace, vyvážená chuť a kvalitní suroviny, to vše najdete pouze v kečupech a hořčicích Stokes a Hunt´s. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Grilovací a BBQ omáčky (USA)

Omáčky, které skvěle doplní a oživí Vaše grilování. Nabízíme jemné, pikantní, ale i netradiční omáčky s chutí pravé Ameriky. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Omáčky Chillila (ČR)

Ručně vyráběné dochucovací omáčky Chillila jsou připravovány s největší pečlivostí vždy jen z čerstvých surovin - ovoce, zeleniny, koření, bylinek, mořské soli, cukru a panenského olivového oleje. Jsou vhodné k masu, sýrům, rybám i na přílohy, ale také k pokrmům vegetariánským. Využijete je rovněž ve studené kuchyni - k sýrům, chipsům nebo při přípravě sendvičů a salátů. Chillila omáčky mají široké spektrum chutí - od jemné přes lehce pikantní až po opravdu ostrou a v nabídce máme také skvělou pomerančovou marmeládu s vanilkou. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Originální omáčky od českého výrobce

Omáčky se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a najdete v nich například třtinový cukr z Mauricia, sladový ocet z Anglie, papričky Jalapeňos z Mexika a samozřejmě český med. Celý sortiment, který v Ráji sýrů nabízíme, naleznete zde.

Sušená rajčata - Řecko 

Olivy - Řecko (černé a zelené)

Sýrové sušenky (Holandsko) vhodné k vínu

Slovenská bryndza

České máslo z Vysočiny (Olešnice)